Hakkımızda

Müşterilerimize sadece Gaziantep içerisinde değil DÜNYA'nın dört bir yanına siparişlerinizi İNTERFLORA ÇİÇEKÇİLER DERNEĞİ vasıtasıyla %100 garantili olarak göndererek hizmet vermekteyiz.

 
...:::Çiçek Siparişi vermeden önce  " http://www.sikayetvar.com " vehttp://www.ihbaretmeli.com adreslerinden kontrol ederek Problemli Sitelerden korunmuş olursunuz.
 
...:::Sitemizin internet üzerinde hiç bir siteyle herhangi  bir ilgisi yoktur.Bu site  SAYGILI SEÇ Çiçekçilik HİZM.İŞLT. LTD. ŞTİ. ne aittir.
 
...:::Tercihiniz Kaliteden yana ise eğer SEÇ ÇİÇEK size yeter.Her türlü buket , çelenk , sepet , gül , ferforje , aranjman , mevsim çiçekleriyle oluşturulmuş bir birinden güzel ürünler siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.TÜRKİYE'nin online çiçek satışı yapan sanal mağazasını kurup müşterilerimizin bizlere duymuş olduğu güven sayesinde online alış veriş yapmanın haklı gururunu ve tecrübesini yaşamaktayız.Tecrübelerimizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.
 

Şirketimiz hakkında yada ilgilendiğiniz ürünlerimiz hakkında geniş bilgi almak için irtibata geçebilirsiniz. İletişim bilgilerimiz aşağıda bulunmaktadır..
İlginiz İçin Teşekkürler!..


E-mail:     seccicekcilik@hotmail.com 
Tel:          0 (342) 325 1 325  
Faks:        0 (342) 231 62 62  
Gsm:        0 (532) 306 85 41 
Adres:      İncilipınar Mahallesi Kıbıs Caddesi No:7/D Şehitkamil  GAZİANTEP